Quote (Fezmin @ Jan 31 2010 11:59am)
Semmi kedvem ma dolgozni, és de messze van még este 9...
Tessék engem nagyon sajnálni!

Ti biztos otthon punnyadtok, én meg mint látjátok keményen dolgozom...

nekem sem sok, de én hála az égnek nem este 9-ig leszek (remélem

)
This post was edited by Fej on Jan 31 2010 05:56am