d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev176777879801363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2013 03:16pm
2 wines arena-ért kaptam (warlockal csak szerencsétlenkedtem)

ty rng



This post was edited by Anarkin on Nov 7 2013 03:17pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 03:25pm
Quote (Anarkin @ 7 Nov 2013 23:16)
2 wines arena-ért kaptam (warlockal csak szerencsétlenkedtem)

ty rng

http://3.ii.gl/oRQgfg.png


nekem meg már tököm kivan hogy mindenkinek szórja a játék a legendarykat, de én még csak arénában se láttam még
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2013 03:28pm
Quote (fahrii @ 7 Nov 2013 23:25)
nekem meg már tököm kivan hogy mindenkinek szórja a játék a legendarykat, de én még csak arénában se láttam még


ez a negyedik, de mondjuk én nyitogattam is
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2013 06:58pm
mad bomber
> belelő egyet enemy 3-2-es swamp oozeba, aztán megpingelem
> belelő az én amani berzerkerembe
> belelő enemy herojába
> 5. körben 30-0

eddigi leggyorsabb


--
tfw annyira nem tudják kezelni az ilyen 1-2-3 manás aggresszív mage decket, hogy 5-ből kétszer még a mana wyrm is életben van a játék végére

This post was edited by Anarkin on Nov 7 2013 07:21pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 8 2013 03:17am
Quote (Anarkin @ 8 Nov 2013 02:58)
mad bomber
> belelő egyet enemy 3-2-es swamp oozeba, aztán megpingelem
> belelő az én amani berzerkerembe
> belelő enemy herojába
> 5. körben 30-0

eddigi leggyorsabb


--
tfw annyira nem tudják kezelni az ilyen 1-2-3 manás aggresszív mage decket, hogy 5-ből kétszer még a mana wyrm is életben van a játék végére


rankedezned kéne ha ekkora király vagy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 8 2013 07:06am
Quote (sylke @ 8 Nov 2013 11:17)
rankedezned kéne ha ekkora király vagy


hol máshol lehet játszani?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 8 2013 07:11am
Quote (Anarkin @ 8 Nov 2013 14:06)
hol máshol lehet játszani?


van a playben ranked / unranked és aréna
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 8 2013 07:20am
Quote (qkatz @ 8 Nov 2013 15:11)
van a playben ranked / unranked és aréna


arenaban nagyon nem vagyok jó :D hármat játszottam és 3 win volt a max -.-

de most úgy tűnik ez a 3 base deck amit kiraktam egész haladós rankedezni (priest mage pala)

silver2-ből már majdnem platina vagyok, de csak ilyen két éjszaka tudtam rendesen játszani

--
viszont rosszul vagyok attól hogy 3 órán keresztül gondolkoznak T_T

This post was edited by Anarkin on Nov 8 2013 07:41am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 8 2013 08:10am
Quote (Anarkin @ 8 Nov 2013 15:20)
arenaban nagyon nem vagyok jó :D hármat játszottam és 3 win volt a max -.-

de most úgy tűnik ez a 3 base deck amit kiraktam egész haladós rankedezni (priest mage pala)

silver2-ből már majdnem platina vagyok, de csak ilyen két éjszaka tudtam rendesen játszani

--
viszont rosszul vagyok attól hogy 3 órán keresztül gondolkoznak T_T


1 win/medál diamondig amugy

aréna dolgot nem csodálom
az már ott nem a p2win rész
huehuehue

This post was edited by sylke on Nov 8 2013 08:10am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 8 2013 08:11am
Quote (sylke @ 8 Nov 2013 16:10)
1 win/medál diamondig amugy

aréna dolgot nem csodálom
az már ott nem a p2win rész
huehuehue


15 consecutive win és jött egy medál kkthxbai
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879801363Next
Add Reply New Topic New Poll