d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Akarod H
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:23pm
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 19 2014 03:24pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 22:23)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


átvette az sc2 ezt a fonalat

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:23)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


nem baj, adok linket
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71005377&f=129&o=75
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:27pm
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 10:25pm)


mi ez a varázslat, rákattintok és csak ezt az uccsó 3 postot látom a topigban az oldalon a többit nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:27pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:27)
mi ez a varázslat, rákattintok és csak ezt az uccsó 3 postot látom a topigban az oldalon a többit nem


25post/page
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:28pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:23pm)
szoval akkor most enis nyomorek meg rici is nyomorek, ezen kivül mi a téma vagy a topic lényege? elvesztettem a fonalat.


Az h mer akarsz ded lenni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:28pm
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 10:27pm)
25post/page





de mégis 8 oldalt ír, meghekkelted a jspt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 03:30pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Jun 2014 23:28)
http://4.ii.gl/efhEDfau.png


de mégis 8 oldalt ír, meghekkelted a jspt


miért vagyok ennyire jó
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 03:31pm
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:28pm)
Az h mer akarsz ded lenni


most te mit szeretnél tulajdonképpen? azt se tudom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 03:33pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 11:31pm)
most te mit szeretnél tulajdonképpen? azt se tudom


Mar leirtam a care topikban ma :) keresd vissza :) nehezemre esik megegyszer megfogalmazni :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll