d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Az életünk Pokol Lett > Very Toolongdontread
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 03:14am
Tolvaj bagázs, de ez a magyar már csak ilyen.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 20 2012 03:21am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 11:11)
Nem mindenki volt dilettáns. Egyszerűen spekuláltak és nem jött be, de ameddig beütött a dolog, addig jóval kedvezőbb törlesztő részleteket kellett fizetni. Csak ezt ugye elfelejti mindenki.


oké, de akkor aki tisztában is volt vele, hogy spekulál, annak azt is tudnia kellett, hogy meg is szívhatja, akkor meg ne menjen a sírás.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 03:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 20 2012 10:21am)
oké, de akkor aki tisztában is volt vele, hogy spekulál, annak azt is tudnia kellett, hogy meg is szívhatja, akkor meg ne menjen a sírás.


Hát ebben is van valami, de megértem az elkeseredettséget is. Viszont az ilyen cikket úgy kéne kezdeni, hogy nézegettük a hiteleket: forint alapon 140 ezer volt a törlesztő úgyhogy inkább bepróbáltuk a 80 ezres frank alapút.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2012 03:25am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jul 2012 09:05)
a hitelre szükség van, aki ezt cáfolja annak elég érdekes gazdasági nézetei vannak (ezért is nevetséges ez a nagy bankellenesség, de butítsuk csak a népet), de ami miatt a legtöbben most szarban vannak, az nem maga a hitelezés, hanem az, hogy árfolyamspekulációra épült hiteleket vettek fel 100%-ig dilettáns emberek. ebben nyilván benne volt a bankok megtévesztő marketingje is, de én akkoris amondó vagyok, hogy aki egy ilyen súlyú döntést hoz meg, az ne csak a reklámok alapján tegye meg.


Mutass már egy hitelt aminek nem emelkedett a törlesztője az elmúlt 10 évben.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 03:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2012 07:57pm)
mondjuk felmerül a kérdés, hogy ha egyik szülődsem dolgozott, akkor miből volt a pénz?


khmszínesfémkhm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 03:29am
Quote (Smat @ Jul 20 2012 10:25am)
Mutass már egy hitelt aminek nem emelkedett a törlesztője az elmúlt 10 évben.


http://www.hitelrevanszuksegem.hu/p%C3%A9nzpiaci-h%C3%ADrek/hitel-hitelkivaltas-befektetes-budapest-10-evig-fix-torleszto-reszlet-az-unicreditnel

Amúgy a banki termékek nagyon széles palettán mozognak, szinte bármilyen konstrukcióra van lehetőség ... elméletileg.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2012 03:30am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 09:29)
http://www.hitelrevanszuksegem.hu/pnzpiaci-hrek/hitel-hitelkivaltas-befektetes-budapest-10-evig-fix-torleszto-reszlet-az-unicreditnel

Amúgy a banki termékek nagyon széles palettán mozognak, szinte bármilyen konstrukcióra van lehetőség ... elméletileg.


404 ! :(
Az oldal nem található.

Válasszon egy másik menüpontot, regisztráljon és kérje ajánlatunkat!

Dimax Kft. – A hitel ügyintézője
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 03:36am
Quote (Smat @ Jul 20 2012 10:30am)
404 ! :(
Az oldal nem található.

Válasszon egy másik menüpontot, regisztráljon és kérje ajánlatunkat!

Dimax Kft. – A hitel ügyintézője


akkor a címéből kiolvashatod, hogy "fix törlesztő"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2012 04:42am
Quote (Smat @ Jul 20 2012 09:30am)
404 ! :(
Az oldal nem található.

Válasszon egy másik menüpontot, regisztráljon és kérje ajánlatunkat!

Dimax Kft. – A hitel ügyintézője


kijelöl, jobb klikk, ugrás




voilá

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2012 04:47am
9 millió ftot 20 évre akartam felvenni, havi 90k a törlesztő, a 20 év alatt kifizettem volna majdnem 22 milliót.
Magyarország, én így szeretlek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll