d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1282930313269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 5 2010 06:37am
Az elején mindent szokás szerint kell csinálni.
Runescape<Account management,és amikor ez a kép jön be akkor Pay by cash,Phone,és Subcribe.

Majd írjuk be a saját telefonszámunkat. Azt hiszem csak elég 20/30/70-nel kezdeni,majd a szám.

Majd hívjuk fel azt a telefonszámot amit kiír és miután felvették és beszél 2 szót lenyomjuk az 5-ös gombot és utána lediktálják a számokat (angolul).
Ha lenyomjuk az 1-es gombot újra lediktálják a számot ahányszor csak akarjuk. Jól figyelj,minél több ideig hallgatod a számot,annál többe fog kerülni.
A hívás díja minden megkezdett percenként 380 forint+ a kapcsolási díj. Tehát érdemes minél gyorsabban elintézni a diktálást.
Ahogy megnyomod az ötös gombot pár másodpercre rá elkezdi diktálni,szóval érdemes figyelni.

Személy szerint nekem,sikerült már 500 és 1000 forintért fizetnem. Remélem segítettem.


NEM MINDIG MŰKÖDIK,HA FIZETNI AKARSZ PM-ELJ RÁM,HOGY PERPILLANAT LEHET-E,NEHOGY FELESLEGESEN VONJON LE PÉNZT.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 7 2010 06:52pm

Ó én vadálat
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 7 2010 07:06pm
látom te is jól elbeszélgetsz magaddal, mint inurface a sk8 topicban
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Aug 8 2010 01:29am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Aug 2010 02:52)
http://img23.imageshack.us/img23/7852/nvtelenve.jpg
Ó én vadálat


grat.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 11 2010 02:27pm
#2
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 22 2010 09:42am


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 22 2010 10:01am
Quote (Ghostmasterq @ 22 Aug 2010 17:42)
http://www.youtube.com/watch?v=QoHNHh4Gdn8

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ez is egy megoldás. :D
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Aug 22 2010 11:05am
Quote (Ghostmasterq @ 22 Aug 2010 17:42)
http://www.youtube.com/watch?v=QoHNHh4Gdn8

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Az lehet, hogy 7 percig tartott meglépni azt a 48 szintet, viszont előtte legalább fél évig a pontok megszerzésével játszott. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 21 2010 04:08am
Bump?

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 21 2010 04:08am
Member
Posts: 3,808
Joined: Jun 23 2008
Gold: 19,037.50
Sep 21 2010 04:58am
nubz xd Rotacioskapa woltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313269Next
Add Reply New Topic New Poll