Quote (Rezs @ 26 May 2010 19:24)
hát én nem mertem volna szembeszállni vele

kiráz a hideg az ilyen vadállatoktól : ' (
nézd meg a videót, amit a vicces topikban postoltam.
12 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous):
sylKE, Fezmin, Nerz8, RRC, InfamousMythos, kuzdithom, jspogmg, bhreturned, Inakwo, Baleee
te is.
This post was edited by Nerz8 on May 26 2010 12:25pm