d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 26 2010 12:19pm
ez egy epellált gübernyő :zzz:

This post was edited by kuzdithom on May 26 2010 12:19pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2010 12:19pm
Quote (Eszilard @ May 26 2010 07:19pm)
lódarázs


Quote (jarabekg @ May 26 2010 07:18pm)
én összekombinálnám a medvedisznóemberrel
lódarász? chh? még sörénye sincs


medvedisznóember
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 26 2010 12:20pm
Quote (jarabekg @ May 26 2010 07:18pm)
én összekombinálnám a medvedisznóemberrel
lódarász? chh? még sörénye sincs


és gondolom nem is nyerített ^^
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
May 26 2010 12:20pm
szerintem ez egy lódarázs
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 12:20pm
Azért srácok/lányok igencsak be lehet ezektől fosni. Nagy harcot vívtunk az tuti..
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
May 26 2010 12:21pm
csípett volna meg
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 26 2010 12:23pm
Quote
Ádám Szécsi
kapsz 1 vállveregetőgépet karácsonyra.


Quote

Bence Markiel
Tuti first blood lettél volna ellene...


...
:)

This post was edited by ecneB on May 26 2010 12:23pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 26 2010 12:24pm
Quote (Erybaba @ May 26 2010 07:12pm)
Vespa crabro - Lódarázs

Quote (Eszilard @ May 26 2010 07:19pm)
lódarázs

Quote (born2fxxk @ May 26 2010 07:20pm)
szerintem ez egy lódarázs


őőőőő lódarázs? :P
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 26 2010 12:24pm
hát én nem mertem volna szembeszállni vele :wacko:

kiráz a hideg az ilyen vadállatoktól : ' (
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2010 12:25pm
Quote (Rezs @ 26 May 2010 19:24)
hát én nem mertem volna szembeszállni vele  :wacko:

kiráz a hideg az ilyen vadállatoktól : ' (


nézd meg a videót, amit a vicces topikban postoltam.

12 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous): sylKE, Fezmin, Nerz8, RRC, InfamousMythos, kuzdithom, jspogmg, bhreturned, Inakwo, Baleee

te is.

This post was edited by Nerz8 on May 26 2010 12:25pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll