d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1131415161726Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 10 2009 01:24pm
Hogyan csajozzunk.

Első Fejezet.

pakold be a 20k fgd a fatertól kapott audi csomagtartójába
aztan felkaphatod a raj napszemcsid
és mehetsz is csajozni

Vége.
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:24pm
üzenete:
pakold be a 20k fgd a fatertól kapott audi csomagtartójába
üzenete:
aztan felkaphatod a raj napszemcsid
üzenete:
és mehetsz is csajozni
üzenete:
ennyi
üzenete:
fuxy a peldakepem!
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:24pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 21:23)
mess írta
én nem ítélkezek, csak volt egy véleményem rólad, ami régen jó volt, manapság kevésbé


ja hogy mess irta
akkor mar megintcsak nvm mesh nyugodtan itelkezget rolam
gondolom o is dolgozik mindent megtesz rlben hogy elerjen dolgokat estenkent pedig leul forumozni mert azert szeret itt lenni
mert en ezt teszem
de o biztos jobb

Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:24)
üzenete:
pakold be a 20k fgd a fatertól kapott audi csomagtartójába
üzenete:
aztan felkaphatod a raj napszemcsid
üzenete:
és mehetsz is csajozni
üzenete:
ennyi
üzenete:
fuxy a peldakepem!


nalatod!
nincs napszemcsim :c

This post was edited by GoreKnight9 on Jul 10 2009 01:25pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:24pm
Quote (goreisnub @ Fri, 10 Jul 2009, 19:22)
szociál- és szexuálpszichológia könyvek


Az sosem árt és nem számít könyvből csajozásnak. Sőt, ha öreg leszel és impotens, akkor is tudod majd, hogy kell kielégíteni a ráncos lógó csücsű nejed... :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:25pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 21:22)
Sok anyagom van, mindenféleségről.


GIEB PHREE PLOX
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (inURFace @ Fri, 10 Jul 2009, 20:23)
let the hunt begin


Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:24)
ja hogy mess irta
akkor mar megintcsak nvm mesh nyugodtan itelkezget rolam
gondolom o is dolgozik mindent megtesz rlben hogy elerjen dolgokat estenkent pedig leul forumozni mert azert szeret itt lenni
mert en ezt teszem
de o biztos jobb



nalatod!
nincs napszemcsim :c


hajaj
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 10 2009 01:26pm
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 21:26)
hajaj


az bizony
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 10 2009 01:26pm
Quote (Baleee @ Fri, 10 Jul 2009, 21:24)
Az sosem árt és nem számít könyvből csajozásnak. Sőt, ha öreg leszel és impotens, akkor is tudod majd, hogy kell kielégíteni a ráncos lógó csücsű nejed... :D


meg könyvből csajozás nem is létezik. amelyik könyv leírja, hogy mit és hogyan tegyél, azt ne is olvasd tovább és dobd a kukába. ezek csak pszichológiai és biológiai elemzések.

Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 21:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!

- Majd ha lesz 5k-m.

- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.

- 15k az új cél, de utána tényleg adok!

- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire

- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!

- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

:lol:


:rofl:

This post was edited by goreisnub on Jul 10 2009 01:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161726Next
Closed New Topic New Poll