Quote (Baleee @ Fri, 10 Jul 2009, 21:24)
Az sosem árt és nem számít könyvből csajozásnak. Sőt, ha öreg leszel és impotens, akkor is tudod majd, hogy kell kielégíteni a ráncos lógó csücsű nejed...

meg könyvből csajozás nem is létezik. amelyik könyv leírja, hogy mit és hogyan tegyél, azt ne is olvasd tovább és dobd a kukába. ezek csak pszichológiai és biológiai elemzések.
Quote (beni @ Fri, 10 Jul 2009, 21:26)
- Csak legyen 1k fg-m, mert annyi még sosem volt és tök sokat jelent nekem!
- Majd ha lesz 5k-m.
- Csak a 10k-t érjem el mert az nagyon style, utána adok.
- 15k az új cél, de utána tényleg adok!
- 20k után leállok az fg harácsolással ha már egyszer úgysem költöm semmire
- Majd 30k-nál! Apám Mózes rabbi életére esküszöm, hogy akkor kicsengetem a megigért fg-t!
- Jó az előbb még 30k volt, de azóta vesztettem pókeren. Csak nem rugnál bele a földön fekvbe?

This post was edited by goreisnub on Jul 10 2009 01:27pm