Quote (beni @ Dec 16 2010 01:17am)
Nem tök mindegy? Az előbb még 20kg-val nehezebb kempost halálra vertél versenyen. Ha Kokot kihívnám boxolni akkor ő a helyet és időpontot kérdezné nem azt, hogy hány centi magas vagyok.
1. Nem ezt mondtam... A srác random ember volt, még csak verseny vagy edzés sem volt... Talán azt a storyt kár is volt beírni, csak elszált a fejem és lerúgtam a gyereket, abszólúte nem jellemző rám... Ezt az egy alkalmat leszámítva versenyen vagy edzésen kívül sohasem verekedtem...
2. Nem hinném hogy koko verekedne akárkivel is
És nem, nem tök mind1 hogy hány kiló vagy, egy fair küzdelemben az embereknek ugyan akkora a tömege megközelítőleg, nem véletlen van versenyen is súlycsoport...
Kocsmába meg amúgy sem technika számít, hanem az hogy ki üt először