Szóval arra gondoltam, hogy nyáron megint lemehetnénk Balatonra, 3 -4 napra. Július elejéig Pesten leszek szóval lehetőleg valamikor július közepe - augsztus vége lenne optimális.
Mik a nyári terveitek? Kit érdekelne valami hasonló ? (tavaly mondjuk kb 50% dodge rateünk volt)
Postolnám cpt és cowding cigit egymásfelé nyújtós képét de megharagudnának rám.
