☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Valaki Legyen A Barátom :(
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1118
Replies: 31
Track Topic
swe_jozef
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold
:
0.00
#1
Mar 19 2010 04:40am
különben anyukámmal kell elmennem sörözni :(
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#2
Mar 19 2010 04:40am
nem
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#3
Mar 19 2010 04:41am
: DDD
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#4
Mar 19 2010 04:41am
hi multi
swe_jozef
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold
:
0.00
#5
Mar 19 2010 04:43am
Quote (harcikacsa17 @ Mar 19 2010 11:41am)
hi multi
jól van te szerencsétlen
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): swe_jozef,
Ad4mz
oks
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#6
Mar 19 2010 04:48am
Quote (swe_jozef @ 19 Mar 2010 12:43)
jól van te szerencsétlen
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): swe_jozef,
Ad4mz
oks
kus
swe_jozef
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold
:
0.00
#7
Mar 19 2010 05:07am
valaki? :( érettségim sincs, szánjatok meg plspls
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#8
Mar 19 2010 05:08am
Quote (swe_jozef @ 19 Mar 2010 13:07)
valaki?
érettségim sincs, szánjatok meg plspls
most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom
swe_jozef
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold
:
0.00
#9
Mar 19 2010 05:09am
Quote (Ad4mz @ Mar 19 2010 12:08pm)
most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom
oks
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#10
Mar 19 2010 05:18am
Quote (Ad4mz @ 19 Mar 2010 12:08)
most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom
Pol_jozef az enyém lesz.
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
4
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact