d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Legyen A Barátom :(
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2010 04:40am
különben anyukámmal kell elmennem sörözni :(
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 19 2010 04:40am
nem
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2010 04:41am
: DDD
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 19 2010 04:41am
hi multi
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2010 04:43am
Quote (harcikacsa17 @ Mar 19 2010 11:41am)
hi multi


jól van te szerencsétlen

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): swe_jozef, Ad4mz

oks
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 19 2010 04:48am
Quote (swe_jozef @ 19 Mar 2010 12:43)
jól van te szerencsétlen

2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): swe_jozef, Ad4mz

oks


kus
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2010 05:07am
valaki? :( érettségim sincs, szánjatok meg plspls
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 19 2010 05:08am
Quote (swe_jozef @ 19 Mar 2010 13:07)
valaki? :( érettségim sincs, szánjatok meg plspls


most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom
Member
Posts: 12
Joined: Mar 19 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2010 05:09am
Quote (Ad4mz @ Mar 19 2010 12:08pm)
most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom


oks
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 19 2010 05:18am
Quote (Ad4mz @ 19 Mar 2010 12:08)
most regelnék egy ger_jozef accot és beírnám ide, hogy én leszek
és az annyira vicces lenne, de nem teszem, mert leszarom


Pol_jozef az enyém lesz.
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll