d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
12320Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Sep 10 2009 12:16pm
Quote (ikszipszilon @ Thu, 10 Sep 2009, 20:05)
de meg értelmi fogyi


Valahogy nem érzem magamat annak.

Tisztázzunk pár dolgot te faszkalap.

1. Nem nagyon értem te mégis mi a jó kurva anyádra vered itt magad.
2. Az hogy a retard barátoddal lacikával aki semmivel sem külömb nállad ott köttök belém ahhol csak tudtok az valami fantörpikus. [ Pedig még emléxem lacika hogy sírt nekem msn-en, hogy így meg úgy gica... Ahhoz képest... ]
3. Ahhoz, hogy én mire költöm a pénzem neked jóformán semmi közöd nincs. Szóval arról a témáról, hogy omg omg apucika fizeti az FG-t, le lehet koccolni. Mert kurvára nem ő fizeti. Azt se tudom mikor vettem utoljára.
4. Gicához vissza térve. Röhely amit csináltok. Még ti röhögtök ki engem, meg néztek le, miközben ti úgy és ott aláztok meg egy csajt ahhol csak tudtok. És akkor én vagyok az "értelmi fogyi".
5. Hol láttad te azt valahol is hogy a barátaim itt nyalják a seggemet? Sehol nem látok egy postot se ami t úgy lehetne értelmezni, hogy nyalnak nekem. Csak a te kis análbarát társulatod köt belém ott ahol tud.
6. Nem buktam meg.
7. Egyáltalán nem vok tanulatlan. Szember a kis barátoddal Lacikával aki 20 évesen érettségizett.
8. Egyéb faszság amivel belém kötnél?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 10 2009 12:17pm
ahhol
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2009 12:17pm
Maradjunk annyiban, hogy tl;dr.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 10 2009 12:18pm
nyalom a segged
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:18pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 19:17)
Maradjunk annyiban, hogy tl;dr.


getszi avgy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 10 2009 12:18pm
bár inább ehöl gyec ezkla
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 10 2009 12:18pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 10 Sep 2009, 19:17)
Maradjunk annyiban, hogy tl;dr.


nagyon this
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Sep 10 2009 12:19pm
van egy olyan érzésem h ez hamar closed topic lesz
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Sep 10 2009 12:19pm
Quote (dunaicapa @ Thu, Sep 10 2009, 07:18pm)
nagyon this


:hug:
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 10 2009 12:20pm
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 19:16)
Valahogy nem érzem magamat annak.

Tisztázzunk pár dolgot te faszkalap.

1. Nem nagyon értem te mégis mi a jó kurva anyádra vered itt magad.
2. Az hogy a retard barátoddal lacikával aki semmivel sem külömb nállad ott köttök belém ahhol csak tudtok az valami fantörpikus. [ Pedig még emléxem lacika hogy sírt nekem msn-en, hogy így meg úgy gica... Ahhoz képest... ]
3. Ahhoz, hogy én mire költöm a pénzem neked jóformán semmi közöd nincs. Szóval arról a témáról, hogy omg omg apucika fizeti az FG-t, le lehet koccolni. Mert kurvára nem ő fizeti. Azt se tudom mikor vettem utoljára.
4. Gicához vissza térve. Röhely amit csináltok. Még ti röhögtök ki engem, meg néztek le, miközben ti úgy és ott aláztok meg egy csajt ahhol csak tudtok. És akkor én vagyok az "értelmi fogyi".
5. Hol láttad te azt valahol is hogy a barátaim itt nyalják a seggemet? Sehol nem látok egy postot se ami t úgy lehetne értelmezni, hogy nyalnak nekem. Csak a te kis análbarát társulatod köt belém ott ahol tud.
6. Nem buktam meg.
7. Egyáltalán nem vok tanulatlan. Szember a kis barátoddal Lacikával aki 20 évesen érettségizett.
8. Egyéb faszság amivel belém kötnél?


élvezzük
kurvaanyad
tldr
szia
Go Back To Magyar Topic List
12320Next
Closed New Topic New Poll