d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tibiteálat
12313Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 1 2009 03:28am
20:13:53
vasko tibor üzenete:
nembaj elmegyek bevágok 2 sört (ami nálam 2 óra alatt történik) aztán szépen eljövök
__________
11:26:44
vasko tibor üzenete:
szia
vasko tibor üzenete:
ordas mód bebasztam
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 1 2009 03:29am
DE AZÉRT A HAVEROM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 1 2009 03:29am
Quote (Janou @ Fri, 1 May 2009, 11:28)
20:13:53
vasko tibor üzenete:
nembaj elmegyek bevágok 2 sört (ami nálam 2 óra alatt történik) aztán szépen eljövök
__________
11:26:44
vasko tibor üzenete:
szia
vasko tibor üzenete:
ordas mód bebasztam


lol
most csalódtam benned :~(
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
May 1 2009 03:29am
:DDD
te alat ez most rly faj
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 1 2009 03:30am
előfordul
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
May 1 2009 03:30am
Quote (vtibor @ Fri, 1 May 2009, 11:29)
:DDD
te alat ez most rly faj


gieb pic vagy nem hiszem :)
te mioa iszol?:)
rci szokott ket sörötl padlot fogni ;)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
May 1 2009 03:32am
Quote (Ateec @ Fri, 1 May 2009, 11:30)
gieb pic vagy nem hiszem :)
te mioa iszol?:)
rci szokott ket sörötl padlot fogni ;)


hat ez nem ket sor volt sajnos.
kepzeld el hogy meg tancoltam is! ismersz mennyire kelek ki magambol osszejovetelekkor tehat gondolhatod :D
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
May 1 2009 03:35am
gieb video



This post was edited by Ateec on May 1 2009 03:35am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 1 2009 03:36am
engem annyira hatott meg a topic, h észrevettem ad4mz uj orbját.
és tök tré.
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
May 1 2009 03:36am
Quote (Vismajor @ Fri, 1 May 2009, 11:36)
engem annyira hatott meg a topic, h észrevettem ad4mz uj orbját.
és tök tré.


igazad van tenyleg gyengusz Adam nagysagahoz kepest
Go Back To Magyar Topic List
12313Next
Closed New Topic New Poll