Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:41pm)
már igy is basztatnak a suliba mert cigány vagyok..probálok fiusan öltözködni meg minden elvileg osztalytarsaim nem tudjak...de egyszer kiborult a táskámbol a mübrokim..azt mondtam a csajomnak viszem és el is hitték..szerencsére mer egyszer véletlenül látták a fütyim és elég kicsi ezért gondolták hogy neki viszem
húú buzi cigány , ilyet se láttunk még, post pic