d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meleg Vagyok
1236Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,469
Joined: May 21 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 7 2009 02:37pm
hogy mondjam meg a szüleimnek?? eléggé keresztény családba élek ezért félek hogy kitagadnának...mivel tudnám megkönnyiteni a beszélgetést??
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 7 2009 02:37pm
first
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2009 02:37pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:37pm)
hogy mondjam meg a szüleimnek?? eléggé keresztény családba élek ezért félek hogy kitagadnának...mivel tudnám megkönnyiteni a beszélgetést??


kötéllel a nyakadbaan
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 7 2009 02:38pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:37pm)
hogy mondjam meg a szüleimnek?? eléggé keresztény családba élek ezért félek hogy kitagadnának...mivel tudnám megkönnyiteni a beszélgetést??


cigányként már nem itélhet el jobban a közvélemény
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 7 2009 02:39pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:37pm)
hogy mondjam meg a szüleimnek?? eléggé keresztény családba élek ezért félek hogy kitagadnának...mivel tudnám megkönnyiteni a beszélgetést??


szopd le apádat előtte
onnan a beszélgetés már semmiség lesz
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Apr 7 2009 02:41pm
nothing to say
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 7 2009 02:41pm
gyakorikerdesek.hu'd

/e: gn8

This post was edited by H4xooR on Apr 7 2009 02:41pm
Member
Posts: 1,469
Joined: May 21 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 7 2009 02:41pm
már igy is basztatnak a suliba mert cigány vagyok..probálok fiusan öltözködni meg minden elvileg osztalytarsaim nem tudjak...de egyszer kiborult a táskámbol a mübrokim..azt mondtam a csajomnak viszem és el is hitték..szerencsére mer egyszer véletlenül látták a fütyim és elég kicsi ezért gondolták hogy neki viszem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 7 2009 02:41pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:41pm)
már igy is basztatnak a suliba mert cigány vagyok..probálok fiusan öltözködni meg minden elvileg osztalytarsaim nem tudjak...de egyszer kiborult a táskámbol a mübrokim..azt mondtam a csajomnak viszem és el is hitték..szerencsére mer egyszer véletlenül látták a fütyim és elég kicsi ezért gondolták hogy neki viszem


mesélj még
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 7 2009 02:42pm
Quote (gdub-ppoppin @ Tue, Apr 7 2009, 09:41pm)
már igy is basztatnak a suliba mert cigány vagyok..probálok fiusan öltözködni meg minden elvileg osztalytarsaim nem tudjak...de egyszer kiborult a táskámbol a mübrokim..azt mondtam a csajomnak viszem és el is hitték..szerencsére mer egyszer véletlenül látták a fütyim és elég kicsi ezért gondolták hogy neki viszem


húú buzi cigány , ilyet se láttunk még, post pic
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Closed New Topic New Poll