d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Diablo II > Archives > HC Europe 2010 > O Nice Fcr Amus For Pala And For Ama (pic Inside) > N Fg
Add Reply New Topic
Member
Posts: 12,560
Joined: Jan 8 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2010 06:40am

Leave offers




Member
Posts: 360
Joined: Dec 1 2010
Gold: 6.25
Dec 14 2010 06:59am
ama 15 fg here
Member
Posts: 12,560
Joined: Jan 8 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2010 07:07am
Quote (Zombi @ Dec 14 2010 03:59pm)
ama 15 fg here


Leads
Member
Posts: 12,560
Joined: Jan 8 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2010 12:04pm
Bump
Member
Posts: 10,715
Joined: Sep 13 2010
Gold: 1.11
Warn: 10%
Dec 14 2010 12:08pm
да ну нахуй! 15 fg за такую хуйню? да еще и на 89 уровне?
Паладину сила не нужна, если он в энигме, а значит на амулете это лишний балласт. Вывод: мара подходит гораздо лучше. Про амазоновский я вообще молчу. Полное говно.
Member
Posts: 5,628
Joined: Aug 12 2008
Gold: 119.00
Dec 14 2010 12:09pm
Quote (Jccwu @ Dec 14 2010 06:08pm)
да ну нахуй! 15 fg за такую хуйню? да еще и на 89 уровне?
Паладину сила не нужна, если он в энигме, а значит на амулете это лишний балласт. Вывод: мара подходит гораздо лучше. Про амазоновский я вообще молчу. Полное говно.


are you from the 3rd world sir?
Member
Posts: 12,560
Joined: Jan 8 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2010 12:15pm
Make offers, dont need spam
Member
Posts: 1,468
Joined: Nov 9 2010
Gold: 12.06
Dec 14 2010 12:16pm
Quote (Jccwu @ Dec 14 2010 08:08pm)
нахуй!

lol ;\

Member
Posts: 12,560
Joined: Jan 8 2007
Gold: 0.00
Dec 14 2010 12:25pm
Quote (Gnasio @ Dec 14 2010 09:16pm)
lol ;\


how i say make offers, ! :)
Go Back To HC Europe 2010 Topic List
Add Reply New Topic