d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pravidla Cz/svk Fora > pravidelny bump a misty mozna i update
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 29 2006 01:05pm
Quote (thebiss @ Thu, 27 Apr 2006, 12:57)

Jedna vec je psat cesky & slovensky... diky tomu se vyvarujete vetsine postihu. Proc? Protoze ruku bozi maji Moderatori, kteri neumi cesky & slovensky a nedokazi rezeznat na nasem foru, cim nebo kdo odporuje pravidlum.
Proto jedina sance jak zde muze zasahnout nejaky MOD je diky oznamenim ~ tedy upozornenim od osob, kteri tomu rozumi a znaji se s urcitym MODem nebo dany MOD je polak a cestine & slovenstine trochu rozumi.
Ale pokud zde uvidi nejake anglicke nazvy temat, ktere si uz z dalky rikaji o pomoc (tedy locked) typu TRADE LIST apod, tak jim nic nebrani, aby s tim udelali poradek.


Snazte se dodrzovat alespon par zakladnich pravidel nebo zasad:
1. Plati zde stejna pravidla jako na celem foru - zde
2. Psat pouze cesky & slovensky v nadpisech tematu
3. Psat cesky & slovensky v obsahu tematu, vyjimku tvori urcita angl.slova obchodniho charakteru (pojmenovani veci/postav/questu ve hre apod.) a slova, ktera patri k prevzatym angl. ci jinych cizich vyrazu.
4. Pouzivejte tlacitko edit pokud je to mozne, i zde by se melo dodrzovat pravidlo bump kazde 4hodiny (zvlaste ti, kteri zakladali tema)
5. Pokud mate nektere dotazy k technicke podpore d2jsp, je na to zvlastni tema - zde . Takze zdrzte se dotazu a pripominek typu " tebi lockni to uz " tam kde to nepatri. Pokud nekomu neni jasne kdo ma jake pravomoce apod, tak od toho je prave to tema .
Ale zase upozornuji, ze jen seriozne - zadne "egy gieb TT nebo fg"
6. Post musi byt on-topic, off-topic (OT) je zakazano (hlavne u temat, ktere jsou Pinned - zarazneny nahore, jinak spam drze v rozumnch mezich)
7. Trade je zde zakazano, protoze je OT a odporuje obecnym pravidlum d2jsp, je to hned prvn bod na tomto odkazu: zde
8. MH a jin hacky jsou zde tabu a je zakazane o nich mluvit, postihy jsou velmi krute.
9. Zadne odkazy na jin fora nebo podezrele stranky, kter jsou v rozporu z obecnymi pravidly
10. Ostatni - vulgarni rec, nevhodne obrazky, odkazy apod... ktere snad ani nemusim opakovat

Ctete tyto pravidla: zde
vztahuje se k tomuto foru, ja jsem zde uvedl jen podstatne body, kter jen doplnuji hlavni pravidla, kter predpokladam ze vetsina zna.

Casem mozna jeste neco doplnim, pokud jsem na neco duleziteho zapomel.
Pokud to bude nutne, tak casem neco pridam a upravim do formalni podoby a da se to pinned, ale mozna nebude ani treba.

Ptejte se zde, pokud vam neni neco jasne.
Ja na radu otazek odpovidam pres PM nebo ICQ, ale kdybych to tak mel delat s kazdym... tak nedelam ani nic jineho.


J bych jet Tebiho doplnil v tom smyslu e kdy se zalo topic proti pravidlum (tradelist nebo tak tak se prost nech SPADNOUT.
Vm e vtina lid se sem ani nepodv a tak dkuju tm co se podvaj, petou a sem a mon si z toho i nco vezmou wink.gif

Original by thebiss - Tebi
Updated by MrReaper - Reap (dodano "slovenske" aby nedoslo k podobne veci jako s KoA_Death)
A pokud se budete divit ze jsem nedal prosty bump minuleho topicu tak je to kvuli update & hodne OT posts.
Pripominky & dotazy pres PM me nebo Tebimu (snad mu to nebude vadit wink.gif )
Member
Posts: 3,555
Joined: Mar 6 2005
Gold: 4,250.00
Jun 29 2006 03:41pm
[QUOTE=MrReaper,Thu, 29 Jun 2006, 21:05][QUOTE=thebiss,Thu, 27 Apr 2006, 12:57]
Updated by MrReaper - Reap (dodano "slovenske" aby nedoslo k podobne veci jako s KoA_Death)
[/QUOTE]

Death KoA

(bez podtrznika...ten je iba v D2 na BN ....a KoA je pripona nie predpona)

za pochopenie vopred dakujem
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jun 29 2006 05:22pm
pekny reape, ocenuji tvou snahu (spis naivitu), ale mam blbou naladu tak ti to rovnou zkazim ... +1 biggrin.gif

Death KoA> prestan trucovat a zacni prispivat na Ceske a SLOVENSKE (mozno i opacne, np) forum wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 30 2006 04:49am
Quote (melcz @ Fri, 30 Jun 2006, 01:22)
pekny reape, ocenuji tvou snahu (spis naivitu), ale mam blbou naladu tak ti to rovnou zkazim ... +1 biggrin.gif

Death KoA> prestan trucovat a zacni prispivat na Ceske a SLOVENSKE (mozno i opacne, np) forum wink.gif


mozna jsem naivni, ale uz jsem si dal request aby byl tenhle topic pinned a i kdyby to pohlo jenom jednim clovekem tak je to dobre...

Death KoA promin, nejak jsem to popletl, souhlasim ze by ses sem mohl vratit, uz je to dlouho tak uz na to kasli a bav se s nama
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 1 2006 06:20am
take je to tady, mme pinned pravidla a bylo by fajn kdyby ste se jimi snaili alespo sten dit...

doplnk:

11. Odte dn spam/OT v pinned topicch, vyjadujte se on-topic (pak si klidn mete trochu OT do stejnho postu dt, ale a se post neskld jenom z OT.
Member
Posts: 7,084
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 1 2006 04:56pm
Jeste jeden doplnek jsem zapomel, v pinned a serioznich tematech nechci videt zadne oblibene " +1 ", postihy dle uvazeni ;>
Ja nebudu mit pres prazdniny dostatek casu, abych se mohl o forum "starat", takze se snazte dodrzovat rules... jinak mi hazejte report na icq kdo muze smile.gif
Najdete me v TechWarrior game, kde jsem zalozil klan predevcirem a ten mi bere vsechny sily i zbytek meho kratkeho volneho casu.
Kdo ma jekokoliv dotazy ke me nebo temto rules, tak piste PM... protoze msg postu si vybiram pravidelne.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Nov 30 2006 02:16pm
Up
Member
Posts: 8,527
Joined: May 13 2005
Gold: 31.00
Dec 22 2006 09:44am
Quote (Sentinel4 @ Thu, Nov 30 2006, 08:16pm)
Up


Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Feb 19 2007 04:39pm
Quote (thebiss @ Sat, 1 Jul 2006, 23:56)
Jeste jeden doplnek jsem zapomel, v pinned a serioznich tematech nechci videt zadne oblibene " +1 " ... se snazte dodrzovat rules...


up baby.gif
Member
Posts: 3,743
Joined: Feb 20 2006
Gold: 26,107.87
Mar 7 2007 03:46pm
Quote (MrReaper @ Thu, Jun 29 2006, 07:05pm)
Quote (thebiss @ Thu, 27 Apr 2006, 12:57)

Jedna vec je psat cesky & slovensky... diky tomu se vyvarujete vetsine postihu. Proc? Protoze ruku bozi maji Moderatori, kteri neumi cesky & slovensky a nedokazi rezeznat na nasem foru, cim nebo kdo odporuje pravidlum.
Proto jedina sance jak zde muze zasahnout nejaky MOD je diky oznamenim ~ tedy upozornenim od osob, kteri tomu rozumi a znaji se s urcitym MODem nebo dany MOD je polak a cestine & slovenstine trochu rozumi.
Ale pokud zde uvidi nejake anglicke nazvy temat, ktere si uz z dalky rikaji o pomoc (tedy locked) typu TRADE LIST apod, tak jim nic nebrani, aby s tim udelali poradek.


Snazte se dodrzovat alespon par zakladnich pravidel nebo zasad:
1. Plati zde stejna pravidla jako na celem foru - zde
2. Psat pouze cesky & slovensky v nadpisech tematu-was/what?
3. Psat cesky & slovensky v obsahu tematu, vyjimku tvori urcita angl.slova obchodniho charakteru (pojmenovani veci/postav/questu ve hre apod.) a slova, ktera patri k prevzatym angl. ci jinych cizich vyrazu.ale pu
4. Pouzivejte tlacitko edit pokud je to mozne, i zde by se melo dodrzovat pravidlo bump kazde 4hodiny (zvlaste ti, kteri zakladali tema)kazdou hodinu
5. Pokud mate nektere dotazy k technicke podpore d2jsp, je na to zvlastni tema - zde . Takze zdrzte se dotazu a pripominek typu " tebi lockni to uz " tam kde to nepatri. Pokud nekomu neni jasne kdo ma jake pravomoce apod, tak od toho je prave to tema .
Ale zase upozornuji, ze jen seriozne - zadne "egy gieb TT nebo fg"ok "ripku gieb TT nebo fg
6. Post musi byt on-topic, off-topic (OT) je zakazano (hlavne u temat, ktere jsou Pinned - zarazneny nahore, jinak spam drze v rozumnch mezich)tak tohle tady nikdo nedodrzuje
7. Trade je zde zakazano, protoze je OT a odporuje obecnym pravidlum d2jsp, je to hned prvn bod na tomto odkazu: zde
8. MH a jin hacky jsou zde tabu a je zakazane o nich mluvit, postihy jsou velmi krute.keci
9. Zadne odkazy na jin fora nebo podezrele stranky, kter jsou v rozporu z obecnymi pravidly www free foto
10. Ostatni - vulgarni rec, nevhodne obrazky, odkazy apod... ktere snad ani nemusim opakovatjo treba jako naka roztrikla mrdka a etc

Ctete tyto pravidla: zde
vztahuje se k tomuto foru, ja jsem zde uvedl jen podstatne body, kter jen doplnuji hlavni pravidla, kter predpokladam ze vetsina zna.

Casem mozna jeste neco doplnim, pokud jsem na neco duleziteho zapomel.
Pokud to bude nutne, tak casem neco pridam a upravim do formalni podoby a da se to pinned, ale mozna nebude ani treba.

Ptejte se zde, pokud vam neni neco jasne.
Ja na radu otazek odpovidam pres PM nebo ICQ, ale kdybych to tak mel delat s kazdym... tak nedelam ani nic jineho.


J bych jet Tebiho doplnil v tom smyslu e kdy se zalo topic proti pravidlum (tradelist nebo tak tak se prost nech SPADNOUT.
Vm e vtina lid se sem ani nepodv a tak dkuju tm co se podvaj, petou a sem a mon si z toho i nco vezmou wink.gif

Original by thebiss - Tebi
Updated by MrReaper - Reap (dodano "slovenske" aby nedoslo k podobne veci jako s KoA_Death)
A pokud se budete divit ze jsem nedal prosty bump minuleho topicu tak je to kvuli update & hodne OT posts.
Pripominky & dotazy pres PM me nebo Tebimu (snad mu to nebude vadit wink.gif )

bumpico

Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll