d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > General Help > General Help Archive > Obchodník - Scammer
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,965
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,922.00
Jan 20 2008 01:12pm
Obchodník “Scammer

Budete označeni jako scammer za předpokladů, že budete usvědčeni z okrádání jiných lidí. Takto jsou označení lidé neobchodují čestně a je proto nutné dát to najevo ostatním členům tohoto fóra.

D2jsp se stará o potřeby a bezpečnost členů. A proces udělování označení scammer je dlouhý. Nejprve se řádně prozkoumá, zda je opravdu nutné ho udělit..

Jestli už jste někdo byli ve “Scammers Accusation“ (Fórum kde s dostatečným počtem důkazů můžete někoho obvinit, že vás okradl) viděli jste spoustu zamknutých témat kde v poslední moderátorovo odpovědi bylo napsáno “Tag requested“.
Toto je první krok v procesu. Znamená to, že moderátor zažádal o to aby byl uživatel řádně prošetřen.
Poté co bude uživatelovo forum gold uzamknuto a bylo zažádáno o scammer označení, případu se věnuje jiný moderátor. Ujišťuje se zda-li jsou k dispozici opravdu všechny nezbytné důkazy. Když je vše ověřeno, práce je na administrátorovi.

Administrátor se ještě jednou ujistí zda jsou tam všechny nezbytné důkazy a je-li tomu tak, obchodník bude označen jako scammer.


Why Am I Locked Sub Forum
Toto sub fórum je zde pro lidi, kterým bylo uzamčeno forum gold, aby zažádali o znovu odemknutí nebo se zeptali na jakékoli informace týkající se jejich uzamčeného FG. Jestli vaše FG bylo uzamčeno nebo jste byli označeni jako scammer můžete se zde jednou zeptat na informace týkající se vašeho případu.

Často kladené dotazy

Dotaz: Udělal jsem si nový account a nikdy jsem nikoho neokradl, proč je mé FG uzamčeno ?
Opodvěď: Jestli jste někdy někoho okradli na jakémkoliv accountu, všechny vaše accounty budou uzamčeny/označeny.
Dotaz: Jsem označen jako scammer, je možné se tohoto označení zbavit ?
Opodvěď: Jestli splatíte všem, které jste okradli.vaše dluhy. A znovu se stanete čestným členem společnosti. Tak je možné že vaše zlato bude odemknuto a nebudete označeni.
Dotaz: Mohu si vytvořit nový account ?
Opodvěď: Jestli si vytvoříte nový account po té co bude vaše zlato uzamčeno/budete označeni, budete opět postiženi stejným způsobem a bude jen těžší získat možnost odznačení/odemknutí FG.
Dotaz: Je pro mě těžší tradovat s označením scammet, co mohu dělat ?
Opodvěď: Řekněte uživatelům, že je možné přivolat Mediatora.
Dotaz: Jak dlouho budu označen jako scammer ?
Opodvěď: Dokud nesplatíte všechny ukradené věci, neprokážete, že jste čestní a neprojevíte zdvořilost při obchodování.
Dotaz: Mohu požádat o přezkoumání?
Opodvěď: Jestli si myslíte, že jste byli označeni bezdůvodně můžete se jednou zeptat zde - Why Am I Locked Sub Forum, hlavně se snažte být zdvořilý a konkrétní.
Dotaz: Proč je mé zlato uzamčené? Někdo mě keylognul.
Opodvěď: Vy jste zodpovědný za zabezpečení svého účtu. Musíte splatit všechno ukradené.
Dotaz: Když se někdo připojil na můj account (Doma, v internetové kavárně, ve škole) musím vše splatit ?
Opodvěď: Ano, stále jste považováni za jednoho člověka.


Je spoustu důvodu proč se lidi rozhodnou okrádat ostatní.
Někteří to dělají z chamtivosti, jiní z důvodu odplaty, někteří byli okradeni a myslí se, že tímto bude vše ospravedlněno.
Seznam důvodů je dlouhý…..


This post was edited by FF-speed on Apr 17 2009 01:04pm
Go Back To General Help Archive Topic List
Closed New Topic New Poll