d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > General Help > General Help Archive > Zapomenutá Hesla
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,965
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,922.00
Jan 20 2008 12:50pm
Zapomenuté Heslo


Zapomněl jsem své heslo jak ho mohu zjistit ?

1) Odpojte se.
2) Klikněte na přípojení.
3) Vepište vaše uživatelské jméno a klikněte na “Log In“
4) Klikněte na “I forgot my password“

Poté co vyplníte nezbytné informace, přijde vám e-mail na adresu na kterou máte registrovaný váš account. Klikněte na link, který bude součástí onoho e-mailu, restartuje to vaše heslo.

Zapomněl jsem své forum gold heslo jak ho mohu zjistit ?

Jděte do “Security settings“, které jsou ve vašich “Gold Logs“. Klepněte na link “Request Gold Password Reset“

Zapomněl jsem e-mail na který sem registroval svůj účet. Co mohu dělat ?

Tato informace je tajná a soukromá, aby se zajistilo bezpečí uživatele. Admin vám tuhle informaci nikdy neposkytne. Pokud jste zapomněli e-mail na který je váš účet zaregistrován, máte zkrátka velkou smůlu.

Mám smůlu ?! Takže co mám dělat ?

Neměli byste spoléhat na tyhle metody, které vám byli poskytnuty jako luxus v případě, že budete jednat nezodpovědně a hesla si nikam nepoznamenáte. VŽDY se snažte si vaše data někam zapsat, abyste se vyhnuli těmto problémům. D2jsp není zodpovědno za ztráty těchto informací. Je to vaše starost si je pamatovat, či je mít někde poznamenané!

Ztratil sem e-mailovou adresu a zapomněl jsem svá hesla. Jelikož nemohu posílat FG založím si nový účet!

Založení nového ´čtu nevyřeší vaší situaci, naopak vám přitíží. Aby to bylo jednodušší nevytvářejte nový account !
Přečtěte si co o lidech co mají více účtů říkají pravidla fora.
Go Back To General Help Archive Topic List
Closed New Topic New Poll